asdasdas
0,00 zł

0 prod.

x
Nie dodano żadnych produktów.
Przejdź do Kasy
Skuteczne odchudzanie metodą Eurodiety

Metoda Eurodiety jest metodą szybką, godną zaufania, jest trwałym rozwiązaniem Twoich problemów z nadwagą. Ponieważ każdy jest inny, metoda Eurodiety ma 4 etapy dostosowane do Twoich potrzeb. Wszystkie etapy są tak opracowane, aby zapewnić optymalne dzienne zapotrzebowanie na białko, makro i mikro elementy.

eurodieta EURODIETA jest preparatem niskoenergetycznym wspomagającym odchudzanie. Występuje w postaci łatwych w przygotowaniu zupek, napojów, batoników itp. Preparat zawiera wszystkie elementy właściwego żywienia: białko, małą ilość węglowodanów i tłuszczu, błonnik, witaminy i substancje mineralne w dawkach odpowiadających dziennemu zapotrzebowaniu organizmu. Jako dieta zbilansowana, może stanowić wyłączne źródło odżywiania lub być łączona z konwencjonalnymi posiłkami.

 

                                                                                                                                                                                                        Metoda stosowania Eurodiety w niefarmakologicznym leczeniu otyłości znana jest już od 15 lat. eurodieta Podczas programu odchudzajacego tradycyjne posiłki są w całości lub częściowo zastępowane produktami eurodiety (produkty wysokobiałkowe, niskowęglowodanowe łatwe i wygodne w przygotowaniu).
Diety białkowe o niskiej zawartości węglowodanów znane są już od ponad 30 lat. Protein System S.A. jest jedną z pierwszych firm oferujących takie rozwiązanie w prewencji otyłości. Dieta która została stworzona przez lekarzy jest dostępna w ponad kilkudziesięciu krajach na całym świecie i nieustannie zdobywa coraz większą rzeszę entuzjastów.
Producent:
Protein System SA
ZA Kaercherwee - 64 rue de Koerich
8437 Steinfort
Luxembourg
www.eurodiet.com

Importer:
EURO-MED Marcin Mandryk
ul. Berberysowa 9
20-136 Lublin
tel. kom. 0 607 260 843
fax (081) 747 36 83
e-mail: euro-med@home.pl
www.euro-med.pl

Strefa pacjenta Masz pytania? 503 174 650
Przesyłka

Darmowa przesyłka przy zakupach powyżej 1000zł

Płatność

Płatności w naszym sklepie obsługuje DotPay